Cottopossagno Unicoppo Winter - mnichimniszka.pl

Przejdź do treści

Cottopossagno Unicoppo Winter

Nasza Oferta
INDUSTRIE COTTO POSSAGNO jest najbardziej renomowanym producentem dachówek oraz systemów dachowych we Włoszech.  Nie bez powodu na każdej palecie dachówek wydukowana jest sentencja:
"INDUSTRIE COTTO POSSAGNO - the best italian rooftiles"
                         (tłum: "INDUSTRIE COTTO POSSAGNO - najlepsze włoskie dachówki").     
Takie postawienie sprawy może się wydawać tylko pompatycznym sloganem jednak dla większości Włochów to właśnie Industrie Cotto Possagno jest numerem 1 wśród dachówek i nie kwestionowanym liderem.  Na tą pozycję firma pracowała wytrwale przez wiele dziesięcioleci, kładąc zawsze nacisk na  perfekcyjną jakość każdej partii produkcji, jak i na idealnie dopracowane wzornictwo. Inni włoscy i francuscy producenci również mają bogatą paletę zdobień  ......  na pierwszy rzut oka podobną.  Jednak dachy z Possagno zawsze w efekcie finalnym się wyróżniają - zdaniem wielu są po prostu ładniejsze a zdobienia mają wyjątkowy smak stylistyczny.
Obecnie wyjątkowa jakość dachówek z Possagno jest doceniana nie tylko we Włoszech, ale również w wielu innych krajach świata. Firma eksportuje w sposób ciągły dachówki m.in. do Francji, Belgii, Luxemburga, Niemiec, Austrii, Chorwacji, Grecji, Węgier, Polski czy tak egzotycznych krajów jak Arabia Sudyjska czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.
Produkcja położona jest malowniczym podalpejskim miasteczku Possagno, u podnóża potężnej góry Monte Grappa.  Do Wenecji jest ok. 50 km, do granicy z Austrią jeszcze bliżej.
 Koncern w obecnym kształcie powstał poprzez połączenie w jeden organizm szeregu małych, rodzinnych wytwórni gdzie artyzm i sekrety wytwarzania tej unikalnej ceramiki przekazywane były z pokolenia na pokolenie. Konsolidacja  rodzinnych zakładów w jedną silną firmę pozwoliła na dokonanie przeskoku technologicznego. Udoskonalono techniki wytwarzania, zainstalowano wydajne maszyny formierskie i piece najnowszej generacji o których większość europejskich producentów dachówek  może tylko marzyć.
tel. kom +48604106594
tel. kom +48606468212
tel. stacjonarny +48616510255
PPH EXPORT-IMPORT
JACEK MĘŻYŃSKI
62-020 SWARZĘDZ
UL.ŻWIRKI I WIGURY 23A
Copyright © 2017 mnichimniszka.pl  wszelkie prawa zastrzezone  Rights Reserved.  
Wróć do spisu treści